TEHASE AJALUGU

Paton on üks juhtivaid Ukraina keevitusseadmete ja -materjalide tootjaid ning omab juhtivat positsiooni selle valdkonna tootjate seas SRÜs.

Praegu toodab tehas enam kui 30 keevitusseadmete mudelit sellistes valdkondades nagu:

  • Keevitusmasinad (150A kuni 630A);
  • Poolautomaatsed keevitusseadmed (160A kuni 630A);
  • Argoonkaarelülitusinverterid (200A kuni 315A);
  • Õhuplasmalõikeseadmed (40-100A);
  • Mitmefunktsionaalsed digitaalsed inverterid (250A kuni 350A).

Tehasel on oma projekteerimis- ja tehnoloogiabaas ning tootmisrajatised, mis on varustatud kvaliteetsete seadmetega uute keevitusseadmete ja -materjalide näidiste arendamiseks ja tootmiseks nullist, millele Ukrainas ei ole vasteid.

Tänu 60-aastasele tootmiskogemusele, laiale keevitusseadmete valikule ja kvaliteetsetele materjalidele rahuldame keevitusprofessionaalide vajadusi nii Ukrainas kui ka enam kui 50 riigis.

60 brändi aastad PATON

1959

Katsetehase rajamine B.Ye. Paton, kui üks Elektrikeevitusinstituudi komponentidest, mis hõlmas instituuti, uurimisprojekteerimisbüro ja uurimisosakonda.

Aastate jooksul on tehas ulatuslikult arendanud uusi tehnoloogilisi valdkondi, võimaldades toota mitte ainult instituudi ja DKB poolt välja töötatud üksikuid seadmeid, vaid ka mõningaid näidiseid väikesemahulise tootmise vormis. Üks neist on väike trafo STSH-250, mis on mõeldud paigaldus- ja remonditöödeks.

1963

1963. aastal hakkas tehas tootma ja tarnima Tšeljabinski toruvabrikule spetsiaalseid A 850 ja A 943 seadmeid suure läbimõõduga torude keevitamiseks, mida kasutati Buhara-Urali ja Družba gaasijuhtmetes.

1964

1964. aastal varustas tehas Volgogradi traktoritehast traktoritarindite keevitusmasinatega A 899. Uurimistehase toodetud keevitusseadmeid eksponeeriti neil aastatel edukalt rahvusvahelistel näitustel ja messidel Brüsselis, New Yorgis, Marseille’s, Leipzigis ja NSV Liidu majandussaavutuste näitusel.

1969

16. oktoobril 1969 alustas kosmoselaeva Sojuz-6 meeskond, kuhu kuulusid kosmonautid V. Kubasov ja G. Shonin, viisid esmakordselt orbiidil läbi elektronkiirte, plasma ja kuluvate elektroodide keevituse, kasutades selleks ainulaadset katselises tehases toodetud Vulcan’i seadet.

1970

Aastatel 1970-1972 töötati välja uued tootmispiirkonnad, mis võimaldas keevitusseadmete valikut oluliselt laiendada.

1972

1972. aastal hakkas tehas tootma spetsiaalseid põllumajandusseadmeid.

1973

1973. aastal alustati laevaehitustööstuse jaoks spetsiaalsete VMG 5000 mitmejaamaliste rektifikaatorite, samuti elektriräbu, kontakt- ja mikroplasmakeevitusseadmete tootmist, mida teised NSV Liidu tehased ei tootnud.

1975

1975. aastal valmistas tehas spetsiaalset “Araks” varustust Nõukogude-Prantsuse teadusliku kosmoseeksperimendi jaoks, mis toimus Kergueleni saare (Prantsusmaa) ja Sogra küla vahel NSVLi põhjaosas, kasutades “Eridan” raketti.

Tehase kolm toodet: VMG 5000 alaldaja, A1114M poolautomaat ja STSH-250 trafo said riikliku kvaliteedimärgi.

1976-1978

Aastatel 1976-1978 toodeti ja tarniti tehasele ZIL edukalt protsessiliini U-851 raamide keevitamiseks, Chartsyzski torutehast U 901 suure läbimõõduga mitmekihiliste toruliidete kogumiseks ja keevitamiseks, Harkivi traktoritehast UD 133 traktorite T-150 seeriakomplektide keevitamiseks.

1975-1980

Aastatel 1975-1980 tarnis tehas rohkem kui 50 keevitusseadmete komplekti Jaapanisse, Rootsi, Saksamaale ja Ameerika Ühendriikidesse. Autotööstuse hiiglased said regulaarseteks tarbijateks: VAZ, ZIL ja KAMAZ.

1979

1979. aastal valmistas tehas ainulaadse “aurusti” seadme metallide ja õhukeste kilede katete termiliseks aurustamiseks “Saljut-6” kosmosekompleksi pardal raskusteta ja mere vaakumis mitmete struktuurimaterjalidest valmistatud näidiste peal.

See oluline eksperiment kinnitas veel kord majandusvööndi teadus- ja tootmiskompleksi üleolekut. EA Paton, mis ühendab teadlasi, projekteerijaid ja tootjaid.

1980

1980. aastal valmistati ja tarniti Viksuni torutehasesse terve kompleks spetsiaalseid keevitusseadmeid keevitustööde mehhaniseerimiseks ja mitmekihiliste torude tootmise kontrollimiseks.

Teine riiklik kvaliteedimärk anti elektrolüüsi keevitusmasinatele A 550.

Leipzigi rahvusvahelisel messil võitis USh 118 elektriräbulikeevitusseade kuldmedali.

Rühm IEZi ja DKB spetsialiste ning tehase direktor GB Asoyants said NSV Liidu riikliku teadus- ja tehnikapreemia seadmete ja spetsiaalsete võimsate vooluallikate kasutuselevõtu eest plasma ümber sulatamiseks paljudes suurtes tehastes.

Keevitusseadmeid müüakse edukalt Ždanovtjazhmashis, Hartsõzski trossitehases, Volgogradi Atommashis, Kuibõševi ventiilitehases ja teistes ettevõtetes.

Keevitusseadmeid ja varuosakomplekte tarnitakse väliskaubandusorganisatsioonide tellimusel Austriasse, Ungarisse ja Kanadasse.

1984

3. jaanuaril 1984, märkimisväärse panuse eest teaduse ja tehnoloogia arengusse keevituse ja spetsiaalse elektrometallurgia valdkonnas IEZ Teaduslik-tehniline kompleks. EO Paton, kuhu kuulub ka uurimisosakond, oktoobrirevolutsiooni ordeniga.

1984. aasta juulis viibisid kosmonaudid Svitlana Savitskaja ja Volodõmõr Janibekov esimest korda maailmas 3 tundi avatud kosmoses Saljut-7 kompleksis. Nad tegid 35 minuti jooksul edukalt lõikamis-, keevitus-, jootmis- ja pihustusoperatsioone metallplaatidel, kasutades selleks eksperimentaaljaama toodetud kaasaskantavat URI elektronkiireseadet.

1985

1985. aastal loodi sektoritevaheline teadus- ja tehnoloogiakompleks (ISTC), mis hõlmab teadusosakonda.

1988

1988. aastal loodi sektoritevaheline teadus- ja tehnoloogiakompleks (ISTC), mis hõlmab teadusosakonda.

1990-2000

Katsetehase ajaloo kõige raskemad aastad. Liidu lagunemine mõjutas oluliselt kõigi liiduvabariikide, sealhulgas Ukraina tööstust. Nõudlus erinevate keevitusmeetodite ainulaadsete seadmete järele vähenes oluliselt, tehas vähendas oluliselt tootmist.

Me pidime suurest tootmisharust lahkuma. Kõik seadmed viidi põhitehasesse. Sellegipoolest jätkas tehas uute EEZ ja DKB lahenduste tootmist, kuid juba tegelike tellimuste alusel SRÜ riikide tarbijatelt.

1990ndate lõpus elavnesid tööstuslik tootmine ja ehitus. Nõudlus erinevate keevitusmeetodite elektrivarustuse järele kasvas kiiresti.

Otsustati meisterdada kõige populaarsemate trafode, alaldajate ja poolautomaatide tootmine. Tehas arendas iseseisvalt välja ja omandas STSh-tüüpi trafode väiketootmise 250, 315 ja 400 amprise voolutugevuse jaoks, VD-tüüpi alaldajate 250, 315 ja 400 amprise voolutugevuse jaoks ning moderniseeritud poolautomaatseadmete 180, 250 ja 315 amprise voolutugevuse jaoks.

2000-2010

21. sajandi alguses lõpetas WSE USGD-kaare stabiliseerimise seadme väljatöötamise, mis parandab oluliselt vahelduvvoolu keevitusprotsessi ja võimaldab madala paksusega alumiiniumisulamite keevitamist, kasutades vooluallikana trafot.

Tehase töötajad lõpetasid STSh seeriatrafode ehitamise ja paigaldasid neisse SRS-kaarepõletusstabilisaatorid. VD-korrektsiooniseadmed varustati kahe väikese ploki paigaldamise võimalusega, et parandada kaare ergastamist ja kõrvaldada elektroodi kleepumine keevitamisel madalate äärekeevitusvoolude juures mitte ainult torude, vaid ka muude metallkonstruktsioonide keevitamisel.

Poolautomaatseid seadmeid on märkimisväärselt täiustatud ja tootmine on kasutusele võetud kahes versioonis: toiteplokk on ühes korpuses koos söötmismehhanismiga, samas kui alaldaja ja söötmisüksus on valmistatud eraldi.

2006

Praeguseks on tehas, võttes arvesse invertertoiteallikate tekkimist rahvusvahelistel turgudel, peamiselt käsitsi kaarkeevituse jaoks, moodustanud töötajate rühma ja andnud neile korralduse töötada välja ja alustada inverterseadmete tootmist.

2008

Juba 2008. aastal valmistas tehas väikeste partiiden kaupa manuaalse kaarkeevituse invertereid 120, 160 ja 200 amprise voolu jaoks kolmes modifikatsioonis.

2013

2013. aastaks täitis tehas spetsiaalseid tellimusi kaarkeevitus-, pinnatöötlus- ja elektriräbu ümber sulatamise seadmete jaoks.

2013 Mitte ainult tavapäraste toiteallikate jõudlus ei suurene, vaid inverterallikad ei ole enam ainult käsitsi tehtava kaarkeevituse jaoks suurtes kogustes.

Kooskõlas eritellimustega on taasalustatud võimsate elektriräbustike keevitus- ja ümbersulatamisallikate tootmist 3000, 6000 ja 10 000 amprise voolutugevusega ning kolme traktoritüübi tootmist kuni 1000 amprise voolutugevusega sukelduskaar- ja sulatatud traadi keevituseks. Traktorite toiteallikatena töötab tehas välja ja rakendab VSU universaalseid alaldajaid 630 ja 1200 amprise voolutugevuse jaoks.

Riik jätkab tööd metallkonstruktsioonide tootmisega tegelevate taimede, ehitusettevõtete tööd, mida kasutatakse laialdaselt kaarkeevitusega.

Selle tulemusena omandas tehas 2013. aastal 630 ja 1200 amprise voolutugevusega ning paigaldus- ja remonditöödeks mõeldud mitmeotstarbeliste alaldajate tootmise ning suurendas oluliselt inverterseadmete tootmist.

2014

2014. aastal lõpetas tehas Harkivi ühingule “Turboatom” 4 unikaalse turbiinirootori keevitusseadme tootmise.

Seadmed töötati välja instituudi projekteerimisbüroo poolt ja koos paigaldusega võeti need edukalt kasutusele Turboatomis.

2015

Alates 2015. aasta algusest on tehas jätkanud arendustegevust keevitusseadmete valdkonnas.

Nii alustati alates 2015. aasta maist RBP-304 ballastreostaatide seeriatootmist keevitusvoolu reguleerimiseks mitmepunktilise keevituse ajal Patoni alaldajatega. Teisalt võeti alates 2015. aasta juunist kasutusele universaalsed keevitusalaldi VDU-6303P ja VDU-1202P, mis on ette nähtud automaatseks ja poolautomaatseks keevitamiseks kaitsegaasides ja voolu all, samuti käsitsi kaarkeevitamiseks igat tüüpi tehiselektroodidega. Keevituspinge ja -voolu sujuvalt reguleeritavus toimub elektroonilise juhtimissüsteemi abil. Ballastreostaatidega varustatuna saab neid alaldajaid kasutada mitmejaamaliste toiteallikatena.

Samuti 2015. aasta mai alguses. lõpetas tehas koos instituudi riikliku projekteerimisbürooga lepingu Ukrspetsexportiga, et arendada ja toota troopilise kliima jaoks mõeldud keevitusseadmete partii, millel on paremad omadused ja suurem töökindlus.

Mudel VS-650 SR keevitusalaldi, mis on varustatud BP-608 seadmetega, samuti VDI-200R inverter-korrektsiooniseadmed, testiti ja saadeti kasutamiseks Kagu-Aasia (Myanmari) laevatehasesse.

2015. aasta juunis anti välja esimene partii uusi “PATON” keevitusinvertereid. “ECO” seeria. “ECO” seeria tähistab keskkonnasõbralikkust ja ökonoomsust. Nende seadmete peamised eelised on väike kaal ja väiksemad parameetrid ning võime töötada nõrkade (rippuvate) võrkudega, mis on oluline, kui valitakse keevitusseade koduseks otstarbeks. Hoolimata tervikliku ökonoomsuse põhimõttest, mida kasutati seeria “ECO” väljatöötamisel, on need seadmed varustatud eranditult kõrgekvaliteediliste elektrooniliste komponentide ja mehaaniliste moodulitega. Seeria “ECO” on ette nähtud koduse elektrivõrku (220 V) ühendatud elektroodiga käsitsi teostatavaks kaarkeevituseks ja seda esindavad kolm mudelit keevitusvooludele 160 A, 200 A ja 250 A, 40% koormuse juures.

2015. aasta oktoobris saavutas tehas liidripositsiooni Epicenter K võrgustiku TOP 5 müügis. 2015. aasta aprillist alates toodetakse igakuiselt keevitusseadmeid, mida esitletakse eksklusiivselt Ukraina suurimas hüpermarketite jaekettis Epicenter K kaubamärgi EVO all. Tehase tooted konkureerivad edukalt teiste välismaiste tootjatega, tõrjudes “hinna-kvaliteedi” osas isegi Hiina keevitusseadmete tootjaid. Peamised põhjused, miks TM EVO tehase seadmete vastu valitseb stabiilne klientide huvi, on järgmised:

  • kodumaine tootmine (valmistatud Ukrainas),
  • seadmete töö kohandamine vähendatud võrgupingel (alates 170 V),
  • Garantiiperiood on 2 aastat,
  • konkurentsivõimeline hind.

2015. aasta novembri alguses tarnis tehas keevitusseadmeid CKD Kutná Hora as Group of Companies (Tšehhi Vabariik) – SCB Foundry autotehase ümberehitamiseks, mis on üks Euroopa suurimaid kõrgekvaliteediliste valutoodete tootjaid. CKD Kutná Hora krediidireiting on AAA (Excelentní) ja kuulub Tšehhi Vabariigi 100 kõige stabiilsema ettevõtte hulka. CKD Kutná Hora kui ettevõtete grupi spetsialiseeritud valukoda täiendab PATONi keevitusseadmeid:

  • VDU-1202P universaalsed keevituse sirgendajad – süsinik-elektroodide hööveldamiseks valukojas valmistatud toodete puhul,
  • VDM-1202P mitmejaamalised keevitusalternatiivid koos RBP 302 ballastreostaatidega – erinevate metallkonstruktsioonide mitmejaamaliseks keevitamiseks kuni 5 mm läbimõõduga elektroodidega raudteevagunite ja vedurite tootmiseks,
  • VS-650SR keevitusrektifikaatorid – erinevate kaubavagunite konstruktsioonide keevitamiseks CO2-keskkonnas,
  • VS-650SR keevituspingid koos RBP 302 ballastreostaatidega – mitme punkti keevituseks kuni 5 mm elektroodidega,
  • PS-351.2 poolautomaatsed keevitusseadmed ja ADI-200S argoonkaarelülitusinverterid – autotehase remonditehasele.

2015. aasta detsembris alustab tehas täielikult digitaalsete keevitusinverterite VDI Professional-seeria, samuti uue juhtpaneeli ja digitaalse parameetrikontrolliga poolautomaatide PSI-250S ja PSI-250R tootmist. Digitaalne juhtpaneel võimaldab keevitajal hõlpsasti ja täpselt valida keevitusrežiimi ja reguleerida keevitusprotsessi parameetreid, alates keevitusvoolu baasväärtusest kuni voolu ja pinge omaduste, kuumkäivituse taseme, impulssrežiimis voolu amplituudi jne täpsete seadistusteni.

2016

2016. aasta alguses teostab tehas DKB instituudiga masinatehase lepingu kuni 450 mm paksuste metallide elektrolüüsi keevitamise eriseadmete arendamiseks ja tootmiseks. Projektitöö raames arendavad spetsialistid välja partii erikeevitusseadmeid: keevitusmasinad A-535 koos keevitustrafodega TSHS 1000-3. Selle projektiga jätkab tehas suurte tööstusettevõtete poolt nõutavate spetsiaalsete elektriräbustike keevitusseadmete arendamist ja tootmist.

2016. aasta märtsis lõpetas tehas eri paksusega metallide pidevkeevituseks mõeldud spetsiaalse argoonkaarelülitusinverteri väljatöötamise. Digitaalne ADI-230P võimaldab teostada keeruliste eri paksusega metallkonstruktsioonide keevitamist pideva keevituskeevitusega, samuti kuue keevitusvoolu muutmise astme programmeerimist – 12 kuni 230 A.

Samuti alustas tehas 2016. aasta märtsis kahe uue keevitusseadme mudeli tarnimist Epicenter K jaemüüjatele COMPASS kaubamärgi all:

  • COMPASS IWM-200 inverterkeevitusseade käsitsi teostatavaks alalisvoolukaarkeevituseks,
  • COMPASS CWM-200 inverter-tüüpi kombineeritud keevitusseade ühe statsionaalse konstruktsiooniga käsikaarkeevituseks, argoonkaarkeevituseks ja poolautomaatseks keevituseks kaitsegaasi keskkonnas alalisvooluga.

Aprilli alguses 2016. DZZU IEZ neid. EO Paton toodab kõige populaarsemate kaubamärkide elektroodid klassikalise retsepti järgi: ANO-21, ANO-36, ANO-4, ANO 13/45, UONI 13/55, MR-3, spetsiaalsed elektroodid pinnakeevitusmargi T-590, malmi keevitamiseks TsCh-4, kõrglegeeritud teraste keevitamiseks OZL-8 ja TsL-11, samuti E.O. Electric Welding Institute’i täiustatud segu kohased elektroodid Elite-seeria elektroodid. Paton: Elite ANO-36, Elite MD6013, Elite ANO 21.

Aprilli lõpuks on tehas lõpetanud teise lepingu kuni 200 mm paksuste toodete elektrirakke keevitamiseks mõeldud eriseadmete arendamiseks. Spetsialistid on välja töötanud partii spetsialiseeritud keevitusseadmeid: ASH115 iseliikuvat keevitusseadet koos VDU-1202P keevitusallikatega kui vooluallikatega kasutatakse edukalt mahutite ja hoonete metallkonstruktsioonide keevitamiseks.

2016. aasta aprillis tarnitakse VDI-160E keevitusinverterid Poolasse ühele turustusettevõttele, kes plaanib PATONi seadmeid Euroopa turgudele, sealhulgas Tšehhi Vabariiki, Leetu, Lätti, Moldovasse ja teistesse riikidesse, viia. Gruusia turul müüakse üle saja seadme kuus, on loodud teeninduskeskus ja käivad läbirääkimised PATONi toodete tarnimiseks Armeeniasse ja Aserbaidžaani Gruusia turustusvõrgu kaudu.

2016. aasta juulis tarnib tehas esimese partii keevitusinvertereid Koreasse ühele turustusettevõttele, kes kavatseb PATONi seadmeid Korea ja teiste Aasia-Vaikse ookeani turgudele viia.

Septembris 2016. lõpetas tehas arendustöö ja alustas ühe- ja kahesooneliste PSI-tüüpi inverteriga poolautomaatsete keevitusmasinate (RDS “MMA”) ühe- ja kahesooneliste käsitsi kaarkeevitusmasinate seeriatootmist.

Oktoobris 2016 alustas DZZU IEZ neid. EO Paton lõpetas projekti Ukroboronservice’ile automaatse mördi koordineerimissüsteemi loomiseks. Osakonna spetsialistide meeskond lõpetas töö rekordajaga – 1 kuu, ja projekti esitleti 11.-14. oktoobrini 2016 rahvusvahelises messikeskuses toimuval 13. rahvusvahelisel erinäitusel “Relvad ja ohutus – 2016”.

Alates 1. oktoobrist 2016 avatakse uus PATONi kauplus Dnipro linnas – ühes Ukraina suurimas tööstus-, majandus- ja transpordikeskuses.

2016. aasta novembrist alustab tehas uue inverterpoolautomaatse keevitusmasina mudeli – PSI-150S – masstootmist. PATON PSI-150S inverteriga digitaalsed poolautomaatsed ühekomponentse konstruktsiooniga keevitusmasinad on mõeldud käsitsi kaarkeevituseks (RDS “MMA”), argoonkaarkeevituseks (ARG “TIG”) ja poolautomaatseks keevituseks (PA “MIG / MAG”) kaitsegaasi keskkonnas ja fikseeritud koostisega segudes. Selle mudeli eripära on see, et seadme juhtimispaneel on digitaalne.

2017

Jaanuaris 2017, DZZU IEZ neid. EO Paton lõpetas PATONi Professional-seeria keevitusinverterite tootesarja BP-5 ja BP-15-4 eraldiseisvate traadisööturite prototüüpide väljatöötamise. See arendus võimaldab keevitajatel täielikult ära kasutada selles seadmesarjas peituvat potentsiaali. Lisaks töötatakse jaanuari lõpuks välja tipptasemel seadme prototüüp, mis on ette nähtud pulbriliste materjalide mikroplasmapihustuseks toodete pinnale, mis nõuavad kulumis- ja korrosioonikindluse osas täiustatud töötingimusi, samuti kulunud pindade ja spetsiaalsete kattematerjalide taastamiseks.

2017. aasta alguses ostis tehas kõrgtehnoloogilisi TRUMPF-i seadmeid ja käivitas keevitusseadmete korpuste tootmisala, millele märtsis järgnes pulbervärvimisliin. Ettevõttesisese korpuste tootmisala kasutuselevõtt mitte ainult ei vähenda oluliselt kogu PATONi kaubamärgiga keevitusseadmete tootmisliini kulusid, vaid loob ka metalltoodete tootmise Ukraina teiste sektorite jaoks, nimelt:

  • instrumentide valmistamine,
  • väike insener,
  • raudteevagunite osade tootmine,
  • ehitus (katuseplaadid),
  • mööbel (soomustatud uksed ja muud metallkonstruktsioonid),
  • laboriseadmed (riiulid, kapid, riiulid, lauad jne),
  • Elamu ja kommunaalteenused (elektrikilbid ja kommunaalteenuste seadmed).

EO Patoni nime kandev elektrokeevitusinstituudi katsetehas jätkab Patoni kooli traditsiooni – tihedamate sidemete loomine tööstusega.

Tehase moto: usaldusväärsus, kvaliteet, traditsioonid, aitab nüüd leida usaldusväärseid sidemeid keevitusseadmete tarbijatega.

Aastatepikkune kogemus ainulaadsete seadmete ja erinevate keevitusmeetodite toiteallikate valmistamisel võimaldab tehase töötajatel vaadata optimistlikult tulevikku, sest ilma keevituseta ei ole võimalik tööstuslik tootmine.

Patoni seadmed on alati nõutud tarbijate poolt mitte ainult Ukrainas.

2018

2018. aastal uuendati tooteid: seeriatootmisse võeti inverterkeevitusseadmete seeria ESO, standardseeria PSI ja PSI-315 PRO-380V uuendatud versioonid.

2018. aasta aprillis lõpetas tehas edukalt PATON™ keevituselektroodide sertifitseerimise Euroopa turgudel müümiseks. Saadud CE-sertifikaat võimaldab tehasel vabalt tarnida neid tooteid 25 ühtse majandusvööndi riiki ning samuti riikidesse, mis tunnustavad Euroopa sertifikaati.

Uue seadme – PATON ™ BAO-7 eraldiseisva jahutusseadme seeriatootmine, mille peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetset jahutust ja tsirkuleerida jahutusvedelikku suletud süsteemis keevitusseadmetega töötamisel.

Ekspordistrateegia raames on PATON проду tooteid tutvustatud rahvusvahelistel näitustel “Industrial Spring” Kielce messil (Poola) ja XVII rahvusvahelisel tööstusfoorumil Kiievis.

Klassikaliste keevitusseadmete tootmise osas on katsetehas edukalt rakendanud projekti 5000 amprise keevitusallikate (VMG-5000) tarnimiseks mitmetele Ukraina juhtivatele kaevandus- ja metallurgiatööstuse ettevõtetele.

2019

VDI MINI, ESO ja PRO-seeria seadmeid uuendati, mille tulemuseks on seadmete jõudluse suurenemine nõrgemast vooluvõrgust toidetuna, ning professionaalne seeria sai mitmekeelse kasutajaliidesega LCD-ekraani, mis hõlbustab seadistamist. VDI PRO-seeria jaoks arendati ja toodeti esimene partii (kliendi eelnevale tellimusele) 300 amprise keevitusvooluga kaugjuhtimispuldid, mis suurendavad oluliselt seadmete mugavust ja tõhusust ning keevitaja liikuvust.

PATON на poolautomaatide kvalitatiivselt täiustatud ja laiendatud komplekt – lisaks poolautomaatpõletile ja maandusklambriga kaablile on standardtarnekomplekti lisatud keevituskaabel koos elektroodihoidjaga ning poolautomaatide professionaalne seeria on varustatud Abicor Binzel’i tarvikutega.

Alanud on uue võimsa PATON Д VDI-500 inverter-ülekandeseadme seeriatootmine, mille nimivool on kuni 500 amprit ja mis on esimene kavandatud 500/630/1200 ampriga võimsate inverterseadmete seeriatootmine.

PATON™ elektroodide tootmine on sertifitseeritud rahvusvahelise ISO 9001:2015 standardi järgi, mis kinnitab, et tehas järgib oma töös rangelt kvaliteedijuhtimise põhimõtteid, nagu kliendikesksus, juhtimine, töötajate motiveerimine, protsessikäsitlus ja pidev täiustamine.

PATON™ tooteid tutvustatakse rahvusvahelistel näitustel: XVIII rahvusvaheline tööstusfoorum (Kiiev, Ukraina) ja MacTech 2019 (Kairo, Egiptus). XVIII rahvusvahelise tööstusfoorumi raames tegutses tehas XIII keevitusvõistluse partnerina, pakkudes seadmeid – uusimat PATON™ ADI-200 PRO AC/DC argoonkaarkeevitusseadet ja muud võistlustoetust 141-meetodi / GTAW-kategoorias.

2020

Aastad 2020-2021 on Paton Internationali jaoks olnud uuenduste ja innovatsiooni aasta. Patoni teadus- ja arendustegevuse keskus ja tootmine töötavad praegu välja, katsetavad ja lasevad välja uusi seadmemudeleid ning laiendavad tööstusseadmete valikut. Saadaval on uus PRO-630 inverter, StandardMig-270, 350 poolautomaatne masin, ProTIG-315 AC/DC argoonkaar-inverter, StandardCUT-100 ja ProCut-40 õhkplasmalõikepingi masinad. vedelikujahutusega poolautomaatsed masinad, samuti terviklikud keevituslahendused.

2021

2021. aastal muudeti täielikult seadmete välimust ja Patoni logo seoses turgude laienemise ja ekspordile orienteeritusega. Sai uusi turge, nimelt Austraalias ja Hispaanias. Araabia Ühendemiraadid ja teised.

2021. aastal alustab Patoni teadus- ja arenduskeskus tööd keevitusseadmete robootika, sünergiaga juhitavate seadmete ja üldiselt keevitusseadmete funktsionaalsuse parandamise ja täiustamise kallal.

Juba 2021. aasta novembris esitleti esimest Ukraina koostöörobotit, mis on välja töötatud koos Qweedo Roboticsiga ja mis suurendab oluliselt keevituste tootlikkust, kvaliteeti ja täpsust.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare
What are you looking for in Partdo?